Vad vi erbjuder

Här är våra olika tjänster som vi spelar som! Klicka på dem för mer information

Polismyndigheten

Polismyndigheten är grunden till ett fungerande samhälle, klicka för att läsa mer.

Sjukvården

Sjukvården ser till att vi kan hålla vårt samhälle friskt och starkt, klicka för att läsa mer.

Räddningstjänsten

Räddningstjänsten ser till att förhindra och begränsa olyckor, klicka för att läsa mer.

Larmcentral

Larmcentralen är den första instans du kontaktar och de ser till att du får rätt hjälp som behövs, klicka för att läsa mer.

Tullverket

Tullverket är just nu under utveckling och kommer inom en snar framtid!

Civila Operationer

De civila är den viktigaste byggstenen inom SERP. De skapar larm till de övriga aktörerna, klicka för att läsa mer.

"Alla har inte möjligheten att kunna bli polis, sjukvårdare, räddningstjänst osv, vi vill ge er som spelar möjligheten att prova på olika yrken inom samhället "

- Anton Andersson, Ägare av Swedish Emergency Roleplay


Träffa våran personal

Personalen bakom Swedish Emergency Roleplay ser till att klanen fungerar under det dagliga arbetet.
Anton Andersson

Anton Andersson

Ägare & Utvecklare
anton.a@swedishemergencyroleplay.se
Zebastian Hällbom

Zebastian Hällbom

Överste Admin
zebastian.h@swedishemergencyroleplay.se

Linus Lindholm

Administratör
linus.l@swedishemergencyroleplay.se

Andreas Svensson

Administratör
andreas.s@swedishemergencyroleplay.se

Oliver Funke

Moderator
oliver.f@swedishemergencyroleplay.se

Svante Johansson

Moderator
svante.j@swedishemergencyroleplay.se

Ivar Brenner

Moderator
ivar.b@swedishemergencyroleplay.se